Laktační poradna pro Podbořany a okolí

Laktační poradna Podbořany a okolí. Kojíte a potřebujete pomoci.

 

Proč laktační poradentství

Mateřské mléko je to nejlepší pro miminko, ale kojení může přinést maminkám řadu těžkostí,se kterými si neví rady jak v počátcích, tak i v průběhu kojení. V laktační poradně se dozvíte vše, co budete potřebovat pro období kojení, aby byla vaše prsa zdravá a miminko šťastné.

Tímto krásným obdobím, kdy zažíváte společné chvíle se svým děťátkem, vás provede zkušená laktační poradkyně p. Iveta Petráková, která je vystudovanou dětskou sestrou a má mnohaleté zkušenosti již od roku 2010 se věnuje laktačnímu poradenství. Každá maminka i každé miminko je jiné, proto je důležitý individuální a citlivý přistup.

Komu je určena laktační poradna

Laktační poradna je určena budoucím a kojícím maminkám z Podbořan a okolí. 

Co nabízíme
Zajišťujeme odborné komplexní poradenství v oblasti kojení a péče o novorozence již od roku 2010. Pomáháme maminkám jak s řešením konkrétní situace nebo problému, ale také poskytujeme psychickou pomoc a podporu.
 

Nastávajícím maminkám pomáháme v těhotenství zmírnit obavy, které se týkají kojení, péče o miminko a zvládnutí rodičovské role. Připravíme je na období kojení, seznámíme je s pomůckami, které mohou kojení usnadnit a předáme další praktické rady.  

Maminkám po porodu a kojícím maminkám jsme připraveni pomoci s nejčastějšími dotazy a problémy, jako jsou např. správná technika a frekvence kojení, rozeznání potřeb miminka a další.

Kdo je laktační poradkyně poradkyně pro Podbořany a okolí a jakou má odbornost
Laktační poradnu vede p. Iveta Petráková, která je vystudovaná dětská zdravotní sestra. Věnuje se laktační poradně od roku 2010 a je velmi oblíbena pro svůj lidský přístup a odborné znalosti. 
 
Jaká je cena za konzultaci v laktační poradně
Laktační poradenství poskytujeme zdarma.
 
Jak můžete laktační poradnu kontaktovat
Tel. 607 182 946, p. Iveta Petráková, 24 hod./7 dní v týdnu
 
Kde se mohu osobně potkat s laktační poradkyní
Osobně můžete přijít na konzultaci v Podbořanech, ale je nutné domluvit termín schůzky předem.
Adresa laktační poradny Městské kino Podbořany, bývalé KC Pegas, 1. patro nad kinem.
 
 
Jste již po porodu a potřebujete, aby Vás navštívila laktační poradkyně doma
I pro maminky, které řeší kojení a péči o miminko a přejí si individuální konzultace u nich doma, poskytujeme službu. Laktační poradkyně Vás navštíví u Vás doma. Stačí si telefonicky domluvit termín nebo si elektronicky objednat konzutaci. Po provedení objednávky Vás budeme kontaktovat ohledně dojednání vhodného termínu.
 
 
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení