Laktační poradna

Laktační poradna Žatec a Podbořany Sociální Centrum pro rodinu

Proč laktační poradentství

Mateřské mléko je to nejlepší pro miminko, ale kojení může přinést maminkám řadu těžkostí,se kterými si neví rady jak v počátcích, tak i v průběhu kojení. V laktační poradně se dozvíte vše, co budete potřebovat pro období kojení, aby byla vaše prsa zdravá a miminko šťastné.

Tímto krásným obdobím, kdy zažíváte společné chvíle se svým děťátkem, vás provede zkušená laktační poradkyně p. Iveta Petráková, která je vystudovanou dětskou sestrou a má mnohaleté zkušenosti již od roku 2010 se věnuje laktačnímu poradenstvím. Každá maminka i každé miminko je jiné, proto je důležitý individuální a citlivý přistup.

Komu je určena laktační poradna

Laktační poradna je určena budoucím i kojícím maminkám.

Co nabízíme
Zajišťujeme odborné komplexní poradenství v oblasti kojení a péče o novorozence již od roku 2010. Pomáháme maminkám jak s řešením konkrétních situace nebo problému, ale také poskytujeme psychickou pomoc a podporu. 
 
Těhotným maminkám pomáháme zmírnit obavy, které se týkají kojení, péče o miminko a zvládnutí rodičovské role. Připravíme je na období kojení, seznámíme je s pomůckami, které mohou kojení usnadnit a předáme další cenné informace.

Maminkám po porodu a kojícím maminkám jsme připraveni pomoci zvládnou kojení. Zodpovíme jim nejčastější dotazy jako jsou např. správná technika a frekvence kojení, rozeznání potřeb miminka a další praktické rady.

Kdo je laktační poradkyně poradkyně
Laktační poradnu vede p. Iveta Petráková, která je vystudovaná dětská zdravotní sestra. Věnuje se laktační poradně od roku 2010 a je velmi oblíbena pro její lidský přístup a odborné znalosti. 
 
Jaká je cena za konzultaci v laktační poradně
Laktační poradenství poskytujeme zdarma.
 
Jak můžete laktační poradnu kontaktovat
Telefonicky na čísle 607 182 946, p. Iveta Petráková, 24 hod./7 dní v týdnu.
 
Kde se mohu osobně potkat s laktační poradkyní
Laktační poradny můžete navštívit v poradně v:
Jste již po porodu a potřebujete, aby Vás navštívila laktační poradkyně doma
I pro maminky, které řeší kojení a péči o miminko a přejí si individuální konzultace u nich doma, poskytujeme službu Individuální konzultace s laktační poradkyní u Vás doma. Stačí si telefonicky domluvit termín nebo si elektronicky objednat konzultaci. Po provedení objednávky Vás budeme kontaktovat ohledně dojednání vhodného termínu.
 
 
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení