Laktační poradna Podbořany a okolí. Kojíte a potřebujete pomoci.

Mateřské mléko je to nejlepší pro miminko, ale kojení může přinést maminkám řadu těžkostí, se kterými si neví rady jak v počátcích, tak i v průběhu kojení. V laktační poradně se dozvíte vše, co budete potřebovat pro období kojení, aby byla vaše prsa zdravá a miminko šťastné. Každá maminka i každé miminko je jiné, proto je důležitý individuální a citlivý přistup.

Komu je určena laktační poradna

Laktační poradna je určena budoucím i kojícím maminkám.

Zajišťujeme odborné komplexní poradenství v oblasti kojení a péče o novorozence již od roku 2010. Pomáháme maminkám jak s řešením konkrétních situace nebo problému, ale také poskytujeme psychickou pomoc a podporu:
  • těhotným maminkám pomáháme zmírnit obavy, které se týkají kojení, péče o miminko a zvládnutí rodičovské role. Připravíme je na období kojení, seznámíme je s pomůckami, které mohou kojení usnadnit a předáme další cenné informace.
  • maminkám po porodu a kojícím maminkám jsme připraveni pomoci zvládnou kojení. Zodpovíme jim nejčastější dotazy jako jsou např. správná technika a frekvence kojení, rozeznání potřeb miminka a další praktické rady.
Laktační poradkyně
Tímto krásným obdobím, kdy zažíváte společné chvíle se svým děťátkem, Vás provede zkušená laktační poradkyně p. Iveta Petráková, která je vystudovanou dětskou sestrou a má mnohaleté zkušenosti. Již od roku 2010 se věnuje laktačnímu poradenstvím a je oblíbena pro její lidský přístup a odborné znalosti.
 
Cena za konzultaci při osobní návštěvě v laktační poradně nebo při telefonickém dotazu
Laktační poradenství poskytujeme zdarma.
 
LAKTAČNÍ PORADNY
  • Žatec - otevřeno každé úterý od 14 do 15 h, je nutné domluvit si schůzku předem, tel. 607 182 946, p. Iveta Petráková. Poradna je v prostorách Sociálního centra pro rodinu, Volyňských Čechů 326, Žatec, bývalá prodejna Spojovací materiály, naproti České poště.
  • Podbořany - je nutné domluvit si schůzku předem, tel. 607 182 946, p. Iveta Petráková. Adresa laktační poradny Městské kino Podbořany, bývalé KC Pegas, 1. patro nad kinem.
 
OSOBNÍ KONZULTACE S LAKTAČNÍ PORADKYNÍ U VÁS DOMA
 
Už jste porodila a potřebujete, aby Vás laktační poradkyně navštívila u Vás doma? V těchto případech můžete využít naší službu mobilní laktační poradkyně a využít ji k osobní konzultaci. 
  • kontaktujte přímo laktační poradkyni p. Ivetu Petrákovou na tel. 607 182 946
  • domluvte si termín
  • elektronicky si objednejte konzultaci
 
Odpovědi na nejčastější otázky o kojení a péči o novorozené miminko si můžete přečíst u nás na blogu.