Muzikoterapie - aktivita pro seniory

Muzikoterapie má příznivý vliv na podporu a rozvoj komunikace ve skupině a na její náladu. Je vhodná pro všechny věkové skupiny.

Nabízíme pobytovým zařízením pro seniory muzikofiletickou aktivitu s muzikoterapeutickými prvky, během níž jsou využívány rytmické nástroje - drumbeny (bubny), perkuse a jiné. 

Aktivita je prováděna s cílem podpory a udržování emočního, duševního a fyzického zdraví.

Změny v sociálních vazbách, pokles fyzických a kognitivních schopností v důsledku stárnutí vedou u seniorů k pocitu samoty. Zapojení do hudebních aktivit přináší kromě svalové relaxace obrovský nárůst sebevědomí, snížení napětí a úzkosti, zlepšení slovních komunikačních dovedností, vylepšení vztahů a motivaci k většímu zapojení do života. Aktivita je vhodná i během adaptace seniora na pobyt.

Lektorka: aktivitu vede Mgr. Ivana Benešová, DiS., zkušená lektorka s praxí, která své znalosti neustále prohlubuje a v současné době je frekventantkou muzikoterapeutického výcviku, který vede vnuk slavného herce PhDr. Matěj Lipský, Ph.D.

Reference: je možné získat v DpS Žatec a v DpS Podbořany.
Místo: aktivitu lze poskytovat dle domluvy, přímo ve Vašem zařízení.
Cena: 1.850 Kč za 1 setkání skupiny do 12 klientů v délce 60 minut
Doprava: do 35 km (dohromady tam i zpět) ze Žatce je doprava zahrnuta v ceně. V případě větší vzdálenosti bude připočteno cestovné dle příslušných předpisů.
 
 
B Muzikoterapie aktivita pro seniory Ivana Benešová
 
Muzikoterapie aktivita pro seniory  Muzikoterapie dům důchodců Vroutek
 
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení