Muzikoterapie - skupinová aktivita pro děti, dospělé i seniory

Muzikoterapie je skupinová aktivita. Jedná se o muzikofiletickou aktivitu s muzikoterapeutickými prvky, během níž jsou využívány rytmické nástroje - drumbeny (bubny), perkuse a jiné. 

Přínosy a účinky muzikoterapie:

  • má příznivý vliv na podporu a rozvoj komunikace ve skupině a její nálady
  • je vhodná pro všechny věkové skupiny od dětí po seniory
  • zapojení do hudebních aktivit přináší účastníkům kromě svalové relaxace i nárůst sebevědomí, snížení napětí a úzkosti, zlepšení slovních komunikačních dovedností
  • má vliv na vylepšení vztahů ve skupině
  • přináší motivaci k většímu zapojení do skupiny 
  • vhodná při adaptaci na pobyt

Aktivita je prováděna s cílem podpory a udržování emočního, duševního a fyzického zdraví, proto je hojně vyžívána při práci se skupinou na táborech pro děti, soustředěních, v pobytových zařízeních pro seniory a jiných skupinových akcích.

Lektorka: aktivitu vede Mgr. Ivana Benešová, DiS., zkušená lektorka s praxí, která své znalosti neustále prohlubuje a v současné době je frekventantkou muzikoterapeutického výcviku, který vede vnuk slavného herce PhDr. Matěj Lipský, Ph.D.

Cena: 1 setkání skupiny do 12 klientů v délce 60 minut.
Místo: aktivitu lze poskytovat dle domluvy, přímo ve Vašem zařízení.
Doprava: do 35 km (dohromady tam i zpět) ze Žatce je doprava zahrnuta v ceně. V případě větší vzdálenosti bude připočteno cestovné dle příslušných předpisů.
1 850 Kč
Muzikoterapie - skupinová aktivita pro děti, dospělé i seniory
S Muzikoterapie skupinová aktivita pro děti i dospělé Klíčenka Žatec
Novinka

Hledáte skupinovou terapii pro zlepšení komunikace ve skupině, při adaptaci pobytu seniorů, dospělých nebo dětí? Využijte mimořádné účinky muzikoterapie pod vedením zkušené lektorky Ivanky.

Více informací o přínosech a využití muzikoterapie v pobytových zařízeních pro seniory.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení