Pobytová zařízení, domovy, centra a stacionáře

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Poskytujeme programy a akce pro pobytová zařízení různého typu, také pro stacionáře a různá centra. Naše služby využívají:

 1. mateřská centra
 2. dětské domovy
 3. pobytová zařízení pro seniory, pobytová zařízení sociálních služeb a další organizace věnujícím se seniorům
 4. pobytová zařízení pro osoby se zdravotním postižením
 5. pobytová zařízení pro nevidomé 
 6. pobytová zařízení pro mentálně postižené
 7. centra denních služeb
 8. denní a týdenní stacionáře

 Aktuálně nabízíme:

 • Muzikoterapie - muzikoterapie má příznivý vliv na podporu a rozvoj komunikace ve skupině a na její náladu. Je vhodná pro všechny věkové skupiny. Nabízíme pobytovým zařízením pro seniory muzikofiletickou aktivitu s muzikoterapeutickými prvky, během níž jsou využívány rytmické nástroje - drumbeny (bubny), perkuse a jiné. Aktivita je prováděna s cílem podpory a udržování emočního, duševního a fyzického zdraví.
  • zaměřená na seniory
  • zaměřená na děti a dospělé
 • Muzikohrátky - je skupinová aktivita pro všechny věkové kategorie. Jedná se o vystoupení lektorky Mgr. Ivany Benešové, DiS., které je založené na zpěvu a hudebním doprovodu. Společně s lektorkou si zazpíváme, zahrajeme k poslechu i k tanci písně lidové, trampské nebo popové. V adventním čase nabízíme také vánočně laděné muzikohrátky. 
 • Vzpomínkování - reminiscenční program zaměřený na osoby v seniorském věku, který vychází ze životního příběhu každého jednoho člověka. Je určený pro domovy pro seniory, domovy s pečovatelskou službou a ostatní organizace věnujícím se seniorům.

Doprava

Nejsme omezeni vzdáleností. Doprava do 35 km od Žatce je zahrnuta v ceně, nad 35 km je účtováno 10,- Kč/km

Kontakt

Pro více informací nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat, tel. 772 724 578, info@scprorodinu.cz