Muzikohrátky - vystoupení s doprovodem a společné zpívání

Muzikohrátky je skupinová aktivita pro všechny věkové kategorie. Jedná se o vystoupení lektorky Mgr. Ivany Benešové, DiS., které je založené na zpěvu a hudebním doprovodu. Společně s lektorkou si zazpíváme, zahrajeme k poslechu i k tanci písně lidové, trampské nebo popové.

V adventním čase nabízíme také vánočně laděné muzikohrátky.

Přínosy a účinky muzikohrátek:

  • příznivý vliv na podporu a rozvoj komunikace ve skupině a její nálady
  • vhodné pro všechny věkové skupiny od dětí po seniory
  • zapojení do hudebních aktivit přináší účastníkům snížení napětí a úzkosti, zlepšení slovních komunikačních dovedností
  • příznivý vliv na vylepšení vztahů ve skupině
  • motivace k většímu zapojení do skupiny 
  • vhodné při adaptaci na pobyt

Aktivita je prováděna s cílem podpory a udržování emočního a duševního zdraví, proto je hojně vyžívána při práci se skupinou na táborech pro děti, soustředěních, v pobytových zařízeních pro seniory a jiných skupinových akcích nebo pobytových zařízeních.

Lektorka: aktivitu vede Mgr. Ivana Benešová, DiS., zkušená lektorka s praxí, absolventka muzikoterapeutického výcviku, který vedl PhDr. Matěj Lipský, Ph.D..

Cena: 4.250 Kč / 60 minut. Možnost snížení ceny dle aktuálně podpořených projektů. Více informací Mgr. Ivana Benešová, DiS., tel. 602 943 155, info@scprorodinu.cz 
 
Místo: aktivitu lze poskytovat dle domluvy, přímo ve Vašem zařízení.
 
Doprava: do 35 km (dohromady tam i zpět) ze Žatce je doprava zahrnuta v ceně. V případě větší vzdálenosti bude připočteno cestovné dle příslušných předpisů.
 
4 250 Kč
Muzikohrátky - vystoupení s doprovodem a společné zpívání

Hledáte skupinovou terapii pro zlepšení komunikace ve skupině, při adaptaci pobytu seniorů, dospělých nebo dětí? Využijte mimořádné účinky muzikohrátek pod vedením zkušené lektorky Ivanky.